Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Hayata mutluluk Ver!


Odg' yi  kurarken kendimize bir söz verdik:

Dokunduğumuz her projeye yeni bir yaşamve mutluluk vermek...


Odg olarak, kuruluş felsefemiz doğrultusunda, nefes gibi can veren mutlu yaşam ve yaşamın vazgeçilmezi haline gelen projeler yapmak için yola çıktık; varoluş amacımızı sosyal sorumluluk ve topluma katkı sağlamak olarak tanımladık. Bir sosyal şirket olma felsefesiyle kurduğumuz odg de, sosyal bilinç odaklı bu yeni şirket modelimiz ile sosyal sorumluluğu şirketimizin ana faaliyet alanı olarak konumlandırdık.
odg, doğduğu günden bugüne dağıtılabilir karının %30'dan fazlasını sosyal sorumluluk projelerine yatırım yapmayı hedefledi..
odg olarak, gelecek yıllarda özgün sosyal sorumluluk projeleri yaratmaya ve örnek bir sosyal şirket olma yolunda emin ve sağlam adımlar atmaya devam edeceğiz. Hedefimiz ısparta'da sosyal şirket modelinin yaygınlaşmasını sağlamaktır. Bu hedefe doğru koşarken de en büyük desteği, kuruluş felsefemizden aldığımız güçle sayısı her geçen gün artan ve daha iyisini yapmaya çalışan siz müşterilerimizden alıyoruz.

ODG DERNEK KİMLİĞİ
Isparta da Toplumsal potansiyelin gelişimini sağlamak ve toplumsal duyarlılık bilincini gelecek nesillere aktarmak için özgün, yenilikçi ve kalıcı değerler oluşturarak, dokunduğumuz insanların hayatında fark ve farkındalık yaratmak amacıyla ODG çatısı altında çalışmalarımıza başladık.

İnsanların dertleri ile dertlenmek, hayatlarına değer katabilmenin, yaptığını anlatmaktan ziyade eyleme geçirmeyi gerektirdiğini bilerek 2017 yılında dernek kimliğine geçtik ve çıktığımız yolda bize katılmak isteyen gönüllülerle buluşmaya başladık. İnanıyoruz ki verdiğimiz bizimdir, elimizde tuttuğumuz değil. Ve bizler verdiğimiz kadar zenginiz, varlığımız kadar değil...

Varoluş Sebebimiz ;
İnsanların dertleri ile dertlenmek, hayatlarına değer ve mutluluk katmak...

Değerlerimiz ;
Gönüllü, duyarlı
Doğruluktan ödün vermeyen
Öz’üne güvenen, Öz’üne inanan
Dert ile dertlenen
çözümçü
Sorumluluk hisseden, borçlu bilen
Hizmette fark gözetmeyen
Zamansız etik değerlerin takibi
Daha iyi’yi gözeten
Anlam katan, değer veren

FİYAT TEKLİFİ ALIN