42

Ağaç Dalından Ev Dekorasyonu

Ağaç dallarıyla birçok dekorasyon ürünü yapılabilir. örneğin mumluk, avize, lambader sehpa birçok dekorasyon ürünü yapılabilir. Biz bu blog'da avizeyi ele aldık 
Ev dekorasyonunda aydınlatma her ne kadar basit bir lamba ve duyu ile gerçekleşebilecek bir olgu olsa da, siz bu konuda böyle basit bir düşünceye sahip değilsiniz. Evinizin aydınlatması ve bununla birlikte avize oldukça önemli bir konu. Ne kadar güzel eşyalarınız olursa olsun, eğer o eşyalarla bütünleşecek güzel bir avizeye sahip değilseniz, ev dekorasyonunuzun bir tarafı eksik demektir.

Avize yapmak için kullanacağınız ağaç dallarını tam da bu mevsimde göl ve ırmak kenarlarında rüzgârla beraber yıkanan ağaç parçalarından faydalanabilirsiniz. Doğa şartlarına maruz kalarak tertemiz bir yüzeye kavuşan bu ağaç parçalarını zımparalamadan sadece vernikleyerek kullanabilirsiniz.
MALZEMELER
İnce ağaç dalları
Çiçek teli
Makas
Parlak beyaz sprey boya
Kuş bibloları ve süsler
Işıklar veya mumlar
Hasır ip
Dekoratif teraryum 
 Eğer yıkanmış ağaç parçalarını kullanıyorsanız ve ağacı doğal renginde kullanacaksanız sadece verniklemeniz yeterli olacaktır. Renklendirmek isterseniz renk seçmeniz yeterli.
Avizeyi kolayca son haline getirmek için sıralı minik mumlardan veya eski tip ampüllerden yardım alabilirsiniz. Elektrik işlerinden anlamıyorsanız kafanızdaki projeyi bir elektrikçiye anlatmanız yeterli olacaktır. Böylece küçük bir yardımla şahane bir avizeniz olacak.